close
تبلیغات در اینترنت
ده راه هوشمند برای آماده سازی تولد نوزادتان

مجله عقل کل

ده راه هوشمند برای آماده سازی تولد نوزادتان

در اینجا چند راه مفید برای آماده شدن برای ورود کودک شما وجود دارد:

 

در مورد روند تولد اطلاعات بدست آورید

چشم انداز تولد می تواند دلهره آور باشد و شما ممکن است وسوسه شوید که آن را از ذهن خود خارج کنید تا زمانی که اتفاق بیفتد. اما گلید کورتیس، متخصص زنان و زایمان و همکاران هفته هفته شما هفته ای یک بار، درباره این استراتژی توصیه می کند. او می گوید: "در تجربه من، زنان که در مورد تولد پیش از زمان یاد می گیرند، شرکت کنندگان در فعالیت های زاد و ولد خود بیشتر فعال هستند، که منجر به نتایج بهتر می شود."

 

در نظر گرفتن کلاس تولد برای یادگیری در مورد مراحل کار، گزینه های مدیریت درد، تکنیک های تنفس و تجهیزات پزشکی که ممکن است در هنگام تحویل شما استفاده شود، در نظر بگیرید. ایده خوبی است که در دوران بارداری خود به کلاس هایی بروید تا مطمئن شوید که می توانید به یکی از آن ها بپردازید و وقت آن را دارید!

 

شما همچنین می توانید در مورد روش های مختلف زایمان با تماشای فیلم های ارسال های واقعی، از جمله تولد طبیعی، تولد آب، تولد با اپیدورال، تحویل توسط بخش c و موارد دیگر، یاد بگیرید.

 

هنگامی که تحقیق خود را انجام می دهید، ممکن است بخواهید ترجیحات خود را در برنامه تولد فهرست کنید. اما به یاد داشته باشید که داشتن برنامه ریزی برای تولد به خوبی مطلع و مسلح نیست، به این معنی نیست که کار و تحویل شما دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده است.

دین راندال، مربی آموزشی زایمان و شیردهی در بیمارستان شارپ ماری بایر زنان و نوزادان در سن دیگو، می گوید: "بسیاری از پیچ و تاب هایی که کار می توانند انجام دهند و هیچکس نمی تواند پیش بینی کند که چگونه این کار را می کند.

بعد از تولد کمک کنید

در اولین هفته های پس از زایمان، کمک اضافی ضروری است. 'O'Laughlin می گوید: "مادرانی که به کمک کمک می کنند، بهتر می توانند برای کمک به نوزادان خود، که بی نهایت ارزشمندتر از تلاش برای انجام برخی از ماموریت های فوق العاده ای هستند که همه آن را انجام می دهند."


اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک نسل دارید که می تواند به شما کمک کند، قبل از اینکه نوزاد برای رسیدن به جزئیات صحبت کند، قبل از رسیدن فرزندتان تصمیم بگیرید. راندال می گوید: "صحبت کردن در مورد پیش از زمان می تواند بسیاری از سردرد را نجات دهد. مادر بزرگ ممکن است بخواهد از آن دسته از نعمت های شادی لذت ببرد و مراقبت کند، اما راندال می گوید والدین مهم تر است که مراقبت از کودک را با هم در میان بگذارند.


پس کجا مادربزرگ را ترک می کند؟ او می گوید: "آنها باید بر لانه به جای نوزاد تمرکز کنند." "این به معنی شستشو، خرید، پخت و پز، تمیز کردن و اجناس است."


البته، همه ی پشتیبانان بالقوه برای این کار باز نخواهند شد. اما بسیاری از شما واقعا مایل به کمک به شما در بهترین حالت ممکن هستند و قدردان شنیدن دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.


شما همچنین می توانید به کمک کمک کنید، مانند یک دوولا پس از زایمان، پرستار شب یا سرویس تمیز کردن. مادر من، علی برگسترم، می گوید: "من یک دمدمی دوست داشتنی هستم، بنابراین برای ماه ها نجات دادم و برای یک هفته تمیز برای هشت هفته اول پس از تولد نوزادم پرداخت کردم. این فوق العاده بود."

سرویس دیگری که باید در نظر گرفته شود: مهد کودک برای کودکان بزرگتر شما است تا بتوانید استراحت کنید. "O'Laughlin می گوید:" محرومیت طولانی مدت خواب می تواند منجر به اضطراب یا افسردگی برای برخی افراد شود، بنابراین برای داشتن خواب زمانی ضروری است که بتوانید از خواب بیدار شوید. "


یک بچه نگهدار به موقع می تواند اطمینان حاصل کند یک ساعت ارزشمند برای چرت زدن. Bergstrom می گوید: "من تصمیم گرفتم که خانواده و دوستان بچه های بزرگتر را به پارک و باغ وحش و پیتزا ببرند." "آنها واقعا از این سفرهای ویژه لذت می برند."


بدانید چه کاری باید انجام دهید وقتی کار شروع می شود

مدتها قبل از اولین انقباضات، شما می خواهید یک طرح ثابت در مورد چه کسی برای تماس، کجا بروید، و چه زمانی به ترک.


ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما باید مجموعه ای از دستورالعمل ها را در مورد آنچه که در هنگام کار به کار می رود، مانند زمانی که برای تماس و هنگام رفتن به مرکز بیمارستان یا مرکز تولد (یا هنگام تماس با ماما اگر شما در حال برنامه ریزی برای تولد خانه هستید ) تصمیم بگیرید که چه کسی شما را همراهی کند، و فقط چند مورد پشت سر هم داشته باشد.


مسیری را که پیش از زمان خود انتخاب می کنید، از جمله جایی که پارک کنید و از کدام ورودی استفاده کنید، وقت آن رسیده است تا خودتان را بررسی کنید. با در نظر گرفتن مرکز بیمارستان یا تولد، می توانید از این تدارکات استفاده کنید. در تور، شما همچنین در مورد سیاست های اساسی و دیدن اتاق های کار و مهد کودک را یاد خواهید گرفت.

اگر می توانید پیش از زمان ثبت نام کنید تا پرونده ها را از راه دور کنید. به این ترتیب وقتی که کار در اطراف رول می شود، شما قادر به دور زدن بوروکراسی و فرسودگی در آن خواهید بود.


تصمیم بگیرید چه کسی در تولد حضور خواهد داشت

این یک تصمیم شخصی است. بعضی از مادران مانند یک اتاق کامل، از جمله شریک زندگی خود، دوولا، یک دوست یا دو نفر، مادرشان و مادرانشان، شاهد معجزه تولد و حمایت هستند. (اگر در این دسته قرار بگیرید، با مرکز بیمارستان یا مراسم خاکسپاری مشورت کنید تا ببینید چند نفر مجاز هستند.)


دیگران ترجیح می دهند که تعداد کمی از افراد حاضر در آن حضور داشته باشند. بعضی از فکرهایی را که می خواهید بکنید، به طوری که هیچ سوء تفاهم، ناظران ناخواسته یا مادربزرگهای مجرم وجود نداشته باشند.


همچنین ممکن است پیش از زمان، "سخنگوی خانواده" را تعیین کنید یعنی کسی که می تواند ایمیل ها و برقراری تماس تلفنی (یا انتشار اخبار در سایت های شبکه های اجتماعی) را بفرستد تا همه می دانند وقتی کودک شما می رسد.


در نهایت، به یاد داشته باشید که کار می تواند خسته کننده باشد، و بازدید کنندگان ظاهر شده توسط اعلام نشده در طول بهبود شما ممکن است برای تجربه آرام تر را ندارد. موری لو نور، پرستار مادر و نوزاد، توصیه می کند که تعداد بازدیدکنندگان محدود شود. و اگر آن را شروع می کند غرق شدن، از پرستار بخواهید که به عنوان سخنگوی عمل کند.


کیفت را جمع کن

آخرین چیزی که می خواهید در مورد شروع کار به آن نگران باشید این است که آیا شما مسواک را بسته بندی کرده اید. با توجه به اینکه چند روز قبل از تاریخ مصرف، کیسه خود را با هم تلفیق می کنید، ذهن خود را تسکین دهید. لیست بسته بندی جامع برای مرکز بیمارستان یا تولد را ایجاد کنید و یا اگر می دانید شما یک بخش c را دارید، یک لیست خاص بخش c-section.


علاوه بر ضروریات، در مورد موارد شخصی فکر کنید که می تواند بیمارستان شما را راحت تر کند. راشل اسکات، که دارای هشت فرزند است، می گوید: "من دمپایی های زیبا را خریدم تا بتوانم راحت راه رفتن در اطراف بیمارستان را احساس کنم و همچنین بالش خودم را آوردم".


سهام را بر اساس ملزومات (اما بیرون بیایید)

یک نوزاد جدید نیاز به صندلی ماشین نصب شده، پوشک، دستمال مرطوب، لباس و مکان امن برای خواب دارد. اگر بطری تغذیه می کنید، اگر فرمول تغذیه، و سینه ها و پد های تغذیه ای را در شیر دادن تغذیه می کنید، اضافه کردن بطری ها (هرچند بعضی از مادران پرستاری بدون آنها خوب هستند).


 

احساس نمی کنید که هر محصول کودک را که هرگز آماده رفتن نباشید، تحت فشار قرار دهید. شما می توانید در بعضی از موارد صبر کنید و با داشتن همه چیزهای مناسب می توانید از آمادگی های عاطفی مهم تر جلوگیری کنید. با مادران و مادران BabyCenter صحبت کنید که مواردی که واقعا مفید واقع شده اند، و نگران نباشید.

منبع ترجمه

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها